KRUS, 4 stycken, Wallåkra, Höganäs samt Ystad.

483554. KRUS, 4 stycken, Wallåkra, Höganäs samt Ystad.

1,5,6 och 10 liter.

Slitage samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1,5,6 och 10 liter.

Slitage samt nagg.

Antal besök: 796