MODELLTÅG, FLEISCHMANN 4 lok och ATHEARN 3 lok. Delvis originalkartonger.

48350. MODELLTÅG, FLEISCHMANN 4 lok och ATHEARN 3 lok. Delvis originalkartonger.

H0 likström. Fleischmann 2 stycken 1381, 1309 och 1306. Tillkommer ett amerikanskt diesellok.

Fleischmann smärre slitage, kartonger med skador. Athearn nyskick men ett lok med trasig boggiesida (medföljer och kan limmas). Alla loken fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 259