48350. MODELLTÅG, FLEISCHMANN 4 lok och ATHEARN 3 lok. Delvis originalkartonger.
H0 likström. Fleischmann 2 stycken 1381, 1309 och 1306. Tillkommer ett amerikanskt diesellok.
Fleischmann smärre slitage, kartonger med skador. Athearn nyskick men ett lok med trasig boggiesida (medföljer och kan limmas). Alla loken fungerar.