SCHATULL FÖR TRÅDRULLAR, "Clark's Anchor", tidigt 1900-tal.

483462. SCHATULL FÖR TRÅDRULLAR, "Clark's Anchor", tidigt 1900-tal.

Ca 41 x 29 x 11 cm.

Slitage, märken. Inredning saknas delvis. Enstaka skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 41 x 29 x 11 cm.

Antal besök: 629