DALAHÄSTAR, 4 st samt DALATUPP, 1900-tal.

483440. DALAHÄSTAR, 4 st samt DALATUPP, 1900-tal.

Höjd ca. 3-26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 3-26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 504