SVEN-GÖRAN SVENSSON G:SON. färglitografier, 10 st, signerade och numrerade 56/300.

483222. SVEN-GÖRAN SVENSSON G:SON. färglitografier, 10 st, signerade och numrerade 56/300.

"Tio Guds Bud". Bildstorlek ca 58 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 230