KONSTGLAS/VÄGGRELIEF, SKÅL. Glas, Reijmyre.

483150. KONSTGLAS/VÄGGRELIEF, SKÅL. Glas, Reijmyre.

Diameter ca 24 cm.
Skål längd ca 19 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 24 cm.
Skål längd ca 19 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 358