BURKAR MED GLASLOCK, plåt, 3 stycken, 1900-talets första hälft.

483116. BURKAR MED GLASLOCK, plåt, 3 stycken, 1900-talets första hälft.

Mazetti,höjd 12 cm, 22 x 22 cm
Stens Choklad & Konfektfabrik AB, Göteborg, höjd 13 cm, 22 x 22 cm
Påels Dessertpraliner, höjd 13 cm, 22 x 22 cm.

Bruksslitage
Fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Fint skick.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 361