HALLMÖBEL, 1950/60-tal.

HALLMÖBEL, 1950/60-tal.
48311. HALLMÖBEL, 1950/60-tal.

Teak, bänk med låda. Längd 59, bredd 29, höjd 56 cm.
Spegel Längd 44, höjd 104 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel Längd 44, höjd 104 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 262