BURKAR, plåt, 3 stycken, 1900-talets första hälft.

483083. BURKAR, plåt, 3 stycken, 1900-talets första hälft.

AB Pastill (Ahlgrens), Gävle, glasat lock, höjd 13,5 cm, 17,5 x 17,5 cm
Wettwrhalls Eftr:s Bageri, Arlöv, Engelska Pepparkakor (Ginger
Snaps), höjd 12 cm, 12 x 18 cm
Burk med motivbild på locket, höjd 6,8 cm, 12,5 x 18,5 cm.

Bruksslitage
Fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Fint skick.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 436