BURKAR MED GLASLOCK, plåt, 2 stycken, 1900-talets första hälft.

483052. BURKAR MED GLASLOCK, plåt, 2 stycken, 1900-talets första hälft.

Göta-Delikata Praliner, höjd 13 cm, 22 x 22 cm
Carl Peter Påhlsson,höjd 13,5 cm, 22 x 22 cm.

Bruksslitage
Fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Fint skick.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 995