JOHAN PETER WILDENRADT. Motiv från Saint Victoret, olja på duk, uppfodrad, signerad och daterad.

483043. JOHAN PETER WILDENRADT. Motiv från Saint Victoret, olja på duk, uppfodrad, signerad och daterad.

33 x 47 cm. 1800-tal.

Krackelerad, uppfodrad på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 47 cm. 1800-tal.

Antal besök: 1 423