BENGT LANDIN, färglitografi, signerad, nr 38/150.

48301. BENGT LANDIN, färglitografi, signerad, nr 38/150.

Motiv med tupp ock korpar. 70 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 368