STEN LINDAHL. Döderhultsdalen, Oskarshamn. Olja på duk, signerad och daterad 1996.

482959. STEN LINDAHL. Döderhultsdalen, Oskarshamn. Olja på duk, signerad och daterad 1996.

18,5 x 28,5 cm.

Smärre slitage.

Sten Lindahl (1923–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

18,5 x 28,5 cm.

Smärre slitage.

Sten Lindahl (1923–2012)

Antal besök: 719