SOFFOR 2 st, samt FOTPALL, 2000-tal.

482954. SOFFOR 2 st, samt FOTPALL, 2000-tal.

Soffornas längd 215 respektive 180 cm
Fotpall 95x55 höjd 42 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotpall 95x55 höjd 42 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 463