FAT. Keramik, Marian Zawadsky för Tilgmans, 1900-talets mitt.

482911. FAT. Keramik, Marian Zawadsky för Tilgmans, 1900-talets mitt.

Längd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 996