MODELLBÅT, 1900-tal.

MODELLBÅT, 1900-tal.
482893. MODELLBÅT, 1900-tal.

Höjd ca 143 cm.
Längd ca 113 cm.

Bruksslitage, smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
482893. MODELLBÅT, 1900-tal.

Höjd ca 143 cm.
Längd ca 113 cm.

Antal besök: 390