OSCILLOSKOP, Tektronix 514-AD, 1950-tal.

482848. OSCILLOSKOP, Tektronix 514-AD, 1950-tal.

Ca 32 x 55 höjd 40 cm.
Medföljer vagn samt manualer.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 32 x 55 höjd 40 cm.
Medföljer vagn samt manualer.

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 1 134