482830. VITRINSKÅP, 1900-/2000-tal.
Fanerat med mahogny. Tudelat. Överdel med ett glasat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Underdel med en låda samt ett dörrpar med bakomliggande hyllplan. Längd 126. Bredd 41. Höjd 203 cm.