FIGUR i jade, Kina, antagligen 1900-tal.

482801. FIGUR i jade, Kina, antagligen 1900-tal.

Figur i jade föreställande ett oxliknande djur, antagligen 1900-tal, men möjligen äldre
Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 112