BORD, barock-stil, 1800/1900-tal.

482791. BORD, barock-stil, 1800/1900-tal.

Furu, längd ca. 100, bredd 67, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar, slagmärken, fot med mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 491