SLAGBORD, "Bohus", björk och granit, Marit Stigsdotter, Stolab, 19/2000-tal.

482737. SLAGBORD, "Bohus", björk och granit, Marit Stigsdotter, Stolab, 19/2000-tal.

Längd, med klaffar nedfällda 37 cm. Total längd 157 cm
Bredd 90 cm
Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 90 cm
Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 591