STOLAR, 4 st, märkta ZPM, Radomsko. Polen. 1900-tal.

482725. STOLAR, 4 st, märkta ZPM, Radomsko. Polen. 1900-tal.

Rygghöjd 76 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 76 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 957