SYBORD, teak, 1900-talets mitt.

482724. SYBORD, teak, 1900-talets mitt.

Höjd 58 cm
Bredd 60 cm
Djup 38 cm.

Bruksslitage-hårt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58 cm
Bredd 60 cm
Djup 38 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 707