ALGOT P TÖRNEMAN. Soffbord med emaljerad skiva.

482601. ALGOT P TÖRNEMAN. Soffbord med emaljerad skiva.

Soffbord med emaljerad skiva, märkt P. Törneman 1969 och numrerad 109/200. Tillverkat för Nordiska Kompaniet
Mått 140x70 cm
Höjd 52 cm.

Bordsskivan med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 140x70 cm
Höjd 52 cm.

Bordsskivan med slitage.

Antal besök: 5 887