PELARBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

482600. PELARBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

Bordets mått: längd 125, bredd 82, höjd 74 cm.

Lagningar och sprickor på benställning, bordskiva med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 381