LAMPETTER, gulmetall och prismor, 2 stycken, 1900-talets andra hälft.

482488. LAMPETTER, gulmetall och prismor, 2 stycken, 1900-talets andra hälft.

Höjd cirka 34 cm
Bredd 23 cm.

Bruksslitage
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 34 cm
Bredd 23 cm.

Bruksslitage
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 044