FARTYGSMODELL, Lastfartyg, Anscan Seatruck System, 1900-talets andra hälft.

482487. FARTYGSMODELL, Lastfartyg, Anscan Seatruck System, 1900-talets andra hälft.

Med tillhörande trälåda, modellens längd ca 95 cm
Modellastbilar med släp medkommer.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 097