Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
KARL EVERT GRYNNING. blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
482434. KARL EVERT GRYNNING. blomsterstilleben, olja på duk, signerad.
Ca 65 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 65 x 45 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 514