LJUSSTAKE, mässing, Illums Bolighus, 1900-talets.

482380. LJUSSTAKE, mässing, Illums Bolighus, 1900-talets.

Två ljushållare. Märkt med stämpel. Höjd ca 19-25 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 3 176