BANKETTER 1 par, sengustavianska, 1800-talets början.

48233. BANKETTER 1 par, sengustavianska, 1800-talets början.

Längd ca ca 48 cm, Tot höjd ca 49 cm.

Lagningar, skador. Senare ommålade. Renoverade, kompletterade. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 800