LOCKURNOR, ett par, fajans, trol Holland 1800-tal.

48230. LOCKURNOR, ett par, fajans, trol Holland 1800-tal.

Blå figurdekor. Höjd 30 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå figurdekor. Höjd 30 cm.

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 038