LJUSSTAKAR, 2 st, trä samt metall, 19/2000-tal.

482295. LJUSSTAKAR, 2 st, trä samt metall, 19/2000-tal.

4 armar "Nordic Light" Jonas Grundell Design House Stockholm samt Stilling Design Danmark, höjd ca 12,5 resp. 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 342