BARNVAGN, 1900-talets början.

BARNVAGN, 1900-talets början.
482129. BARNVAGN, 1900-talets början.

Vitmålad.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 422