Traktor, Crescent toy. Vagn, Lesneys modern amusements, Cooper Norton 812 Tekno, Danmark. Charlies Angels, Corgi. Bil och flygplan, litograferad plåt, Japan, 1900-talets mitt.
Slitage, skador.
Slitage, skador.