SOFFBORD, Bröderna Miller AB, Bankeryd, Nr 11991/2, 1900-talets mitt.

482094. SOFFBORD, Bröderna Miller AB, Bankeryd, Nr 11991/2, 1900-talets mitt.

Benställning av betsad bok. Skiva fanerad med teak. Diameter 62. Höjd 52 cm.

Slitage. Något fläckad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något fläckad skiva.

Antal besök: 1 283