KAFFESERVIS, 40 delar, porslin, "Musselmalet", helblond, Royal Copenhagen, Danmark.

482067. KAFFESERVIS, 40 delar, porslin, "Musselmalet", helblond, Royal Copenhagen, Danmark.

12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, kakfat, kakfat på fot, ett par ljusstakar, sockerskål och gräddsnäcka på bricka, vas, cigarettkopp, 6 askfat, kaffekanna.

Bruksslitage. Nagg på kaffekanna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 519