ANATOMISKA MODELLER, 2 st, plast, 1900-talets andra hälft.

482061. ANATOMISKA MODELLER, 2 st, plast, 1900-talets andra hälft.

Anatomiska modeller av höftben och öra. Höftbenets höjd ca 28. Örats längd ca 31 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 473