VAS, keramik, nr 4147, Mari Simmulson, Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.

482048. VAS, keramik, nr 4147, Mari Simmulson, Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.

Höjd 19,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 344