HANS ABRAHAMSSON. Reliefmosaik, askungen, signerad.

482040. HANS ABRAHAMSSON. Reliefmosaik, askungen, signerad.

103 x 42 cm.

Bruksslitage, ett mindre avslag på en blomma i nedre vänster hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

103 x 42 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 787