Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
MAX USADEL. Motiv från Teneriffa, olja på duk, signerad.
48203. MAX USADEL. Motiv från Teneriffa, olja på duk, signerad.
26 x 43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 43 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 367