BROSCH, COLLIER samt HÄNGE, silver, bl.a. Alton.

481952. BROSCH, COLLIER samt HÄNGE, silver, bl.a. Alton.

Stelt collier.
Brosch med orange sten.
Hänge med grön sten.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stelt collier.
Brosch med orange sten.
Hänge med grön sten.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 524