GULDSMYCKEN, 14k guld, vikt 2,5 gram samt 18k guld, vikt ca 11,4 gram.

481948. GULDSMYCKEN, 14k guld, vikt 2,5 gram samt 18k guld, vikt ca 11,4 gram.

Armband, halskedja, samt ploppar och udda örhänge.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 327