BORD med klaffar, lådor, funkis 1930 tal.

481938. BORD med klaffar, lådor, funkis 1930 tal.

Bord med lådor, klaffar, björk.
73 x 57, tot med klaffar 123 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage, märke, mindre fanersläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 986