BORD & STOLAR, 5 delar, 1970-tal.

481931. BORD & STOLAR, 5 delar, 1970-tal.

Matsalsmöbel i brunbetsad furu, 5 delar, 1970-tal.
Bord med tvärslå, höjd 72 cm, längd 129 cm, bredd 75 cm.
4 st stolar, två olika modeller. En stol med rund ryggbricka. Höjd 84 cm, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage.
Fläckar, märken.
En stol i annan modell.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Fläckar, märken.
En stol i annan modell.

Antal besök: 479