FIGURIN, keramik, Adda Bonfils, sign 10 Juli 1917 A.B.,P Ipsen, Carl Stenders Kunstforlag.

481901. FIGURIN, keramik, Adda Bonfils, sign 10 Juli 1917 A.B.,P Ipsen, Carl Stenders Kunstforlag.

Märkt "P Ipsen 43" samt "Carl Stenders Kunstforlag Copyright".
Figurin samt lös sockel.

Avslag. Slitage. Nagg/tillverkningsdefekter efter kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin samt lös sockel.

Antal besök: 2 937