VÄGGSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.

481897. VÄGGSKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.

Märkt 1832
Längd 37, bredd 23,5, höjd 54.

Bruksslitage, sprickor, samt märken. Senare renoverat samt äldre lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 1832

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 556