KONSTGLAS, vas, Klas-Göran Tinbäck, Mats Jonasson, Målerås, signerad.

481851. KONSTGLAS, vas, Klas-Göran Tinbäck, Mats Jonasson, Målerås, signerad.

Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 779