ROY BLADH. Landskap med fåglar, olja på duk, signerad.

481846. ROY BLADH. Landskap med fåglar, olja på duk, signerad.

Ca 35 x 51 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35 x 51 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 2 516