BORDSLAMPA, "Olympia", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

481820. BORDSLAMPA, "Olympia", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 39 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 39 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 2 688