SKÅLVAS, glas, Elme glasbruk sign.

48178. SKÅLVAS, glas, Elme glasbruk sign.

Sign W 242A Elme.
Höjd ca 19 cm.

Ställvis slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sign W 242A Elme.
Höjd ca 19 cm.

Ställvis slitage, repor.

Antal besök: 1 584